Duygular bazen anlatılamaz
Yaşamak gerekir
(10.09.2012)

Değerli hanımefendi Gülayşe Delen'in "Gül Yüzlülerime" başlıklı şiirime yazdığı
-altın çerçeveye layık- yorumlarıdır...Gülayşe Hanım'ın altın çerçevelere layık mesajlarının devamı;

Gördüm çok mutlu oldum sağolun... Size küçük bir sır; ben de babasız büyüdüm. Sizin içtenliğinizi, sıcaklığınızı gördükçe, özleminizi hissettikçe "baba" mı desem diye düşünürken aramızda yaş farkımızın çok az olduğunu görünce abim olabilirdiniz... Ama inanın o kız özleminizi çok iyi anlıyorum... Zira benim hayatımın zorluğundan hiç kız evladım olsun istemedim ancak zaman ilerledikçe kız evlatların vefasını, yaklaşımını anladıkça fikrim değişti... İnşallah torunlarımdan bunu telafi edebilirim. Gerçi yeğenlerimin çoğu kız ve kızlarım gibi...
Teşekkür ederim yüce yüreğinize. Allah uzun ömürler versin, saygılarımla... (10.09.2012)
(Altın çerçeve için teşekkür mesajıdır)

* * *
Sayın Kadir Bey, siteniz çok güzel. Hele böyle bir incelik düşünüp sözlerimi altıncerceve almanız beni çok mutlu etti... Allah ta sizi mutlu mesut etsin... Ayrıca tüm arkadaşlarımız burada görmek harika, iyiki varsınız... Saygı sevgilerimle... Her şey gönlünüzce olması dileği ile... (10.09.2012)
(Konuk defterimdeki teşekkür mesajıdır)

* * *
:)) Hissetmez miyim! O sevgi dolu sımsıcak sevginizi fısıldıyor kulağıma... Kocaman yüreğinizle kuşattığınız harika kalbinizin muhteşemlliğini anlatıyorlar... En güzel hediye idi, sağolun, var olun. Yürek incileriniz hiç bir zaman solmasın. Saygı ve sevgilerimle.... (26.09.2012)
(Doğum günü kutlama mesajıma yanıtlarıdır.)


Defterim