Duygular bazen anlatılamaz
Yaşamak gerekir
(24.07.2012)


Değerli hanımefendi, manevi kızım Funda Filiz Kotan'ın.
"Rüyalar... Rüyalar-3" başlıklı yazıma yazdığı -altın çerçeveye- layık yorumlarıdır...Funda Kızım'ın altın çerçevelere layık mesajlarının devamı;

Sizi burada görmek onur verici... Vefa dolu yüreğinize binlerce selam olsun hocam... Saygılar sevgiler;(20.07.2012)
( "Beyaz Melekler” başlıklı şiirime yorumlarıdır)


OYYYY KADİR BABAM OYYYY... NE DİYEBİLİRİM Kİ BU DUYGU DOLU PAYLAŞIMA:(
AĞLAMANIN VAKTİDİR!
Sağlık ve sıhhat diliyorum size ve papatyaların sahibine. Tüm hastalarımız için de geçerli en içten saygı ve selamlarımla Kadir Babam. (24.07.2012)
( "Rüyalar... Rüyalar-2” başlıklı yazıma yorumlarıdır)


Kadir Babam siz ne kadar yufka yürekli, zarif, merhametli, sevecen bir yüreğe sahipsiniz böyle... Bakar mısınız şiirinize sevgi dolu yüreğinizden gelen bu güzellikler inşallah bizlere de bulaşır bizde sevgi dolu şiirler yazarız. Saygı ve selamlarımla. (31.07.2012)
( "Kübracık'a Hediye” başlıklı şiirime yorumlarıdır)


Kadir Babam, yazınızı dikkatle okudum yüreğinde vatan aşkı olanların okumasını çok isterim. İnsan okuyunca kendisini sorgulamaktan geri durmuyor... O zihniyetler hangi topraklara medeniyet götürdüler ki Allah'ın dinsizleri. Ama biz koyun olursak başımıza daha bunlar gibiler çok çöreklenir. İnsanlıktan nasip almayanların sömürgesine gireriz... Zorla ermeni tasarısını kanunlaştırıp dünyaya ilan edenlere gıkımız çıkmadı. ÇOK ACI... Yazınız çok anlamlı ve bir o kadar düşündürücü. Saygı ve selamlarımı sunuyorum... İyi bayramlar güzel kalpli hocam. (21.08.2012)
( "Ah Şu Fransa” başlıklı yazıma yorumlarıdır)


Ne mutlu Kadir babam size ki kız çocuklarını yüreğinizde çok özel tutuyorsunuz, Sevginizi onlara cömertçe harcıyorsunuz, gönüllerine can suyu oluyorsunuz. Yüreğinizden sevgi hiç eksilmesin. En içten saygı ve selamlarımı sunuyorum, ellerinizden öpüyorum (05.09.2012)
( "Pamuk Şekeri” başlıklı şiirime yorumlarıdır)


Defterim