Duygular bazen anlatılamaz
Yaşamak gerekir
(08.02.2011)


Değerli dost Hikmet Atiş'in.
"Kızım Olsaydı"
başlıklı şiirim için yorumlarıdır.


Hikmet Atiş'in altın çerçevelere layık mesajlarının devamı;

Merhaba Kadir kardeş.
Becerinizle, gönül sevginizle, gerçek dostluğunuzla benim gönlümde çok farklı bir yeriniz var. Her zaman olduğu gibi yine çok güzel bir süprizinizle karşılaştım. Hele bu altın çerçeve için son derece mutluluk yaşadım. Bunca yıldır bir çok başarı belgesi, diploma, bonservis almama rağmen inanın hiç birinde bukadar mutluluk yaşamamıştım. Yüreğinize emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyiki de sizi tanımışım. Sevgi ve saygıyla sizi selamlıyor, sağlıklı huzur dolu akşamlar, mutlu nice yarınlar diliyorum.
Hikmet Atiş - 23.02.2011
(Altın çerçeve için yorumlarıdır)

Yaklaşık üç yıldan beri Antolojide yetkili şairim. Kadir Tozlu Bey'le gruplarda tanıştım. Yürek sesinin sevgi dolu yansımaları, şiirleri ve kişiliği beni çok etkiledi. Kendisini kadir kardeş olarak bildim. Adeta sanallıktan çıkarak gerçek bir dost, bir aile gibi olduk. Bu vefa dolu yüreğiyle yapmış olduğu emekler için kendisine burdan bir kez daha teşekkür ediyorum. Sevgiler, selamlar.
Hikmet Atiş - 23.02.2011
(Konuk defterimdeki mesajlarıdır.)

Merhaba Arkadaşlar.
Ana sayfamızda şu anda dinlemekte olduğunuz eser; Dertliyim Efkarliyim. Söz ve müzik yöresel Çayeli sanatçımız Sn Mustafa Sırtlıya aittir. Ancak güzel sesi ve yorumuyla seslendiren Bizim Gönül ve ben Kendisini kutluyorum.
Bu müziği buralarakadar emek verip ana sayfamıza uygulayan sayın Kadir Tozlu kardeşimdir. Kendisine verdiği emekler için, vefalı yüreğine, sevgi dolu gönlüne, her yardıma koşan kişilik ve anlayışına buradan çok çok teşekkür ederim. Kadir Tozlu (süperbaba) ismini taşıyan ve bu ismi hakkıyla koruyan, birçok gönül dostlarımıza ithafen ve kızlarımıza Babalık sevgisi anlayışıyla ithafen yazmış olduğu şiirlerdeki yürek sesleriyle gönülleri fethetmiştir. Çocuklara olan sevgisi yüreğinden bize yansımaktadır.
Kendisini yıllardan beri bu antolojide tanıyıp Giresun doğumlu hemşerim Kadir Tozlu kardeşim tüm gruplarda bulunan gönül dostlarımıza ve ülkemize kendini güzel yüreğiyle tanıtmış bir dost, bir kardeş, bir babadır o. Ayrıca ana sayfamızı da düzenleyen Kadir Bey kardeşime bir kez daha teşekkürlerimi sunarken bir şiirimizle sizi selamlıyorum Arkadaşlar. Hepinize sağlıklı huzur dolu bir gün, barış içerisinde, sevdikleriniz ve sevenlerinizle dost ve arkadaşlarınızla mutlu yarınlar diliyorum.
Hikmet Atiş Dostluk ve arkadaşlık Grubumuzun kurucusu. (PALİVATEPESİ)
Hikmet Atiş - 17.01.2012


Defterim