Duygular bazen anlatılamaz
Yaşamak gerekir
(03/03/2009)


"Benim İçin Yazılanlar" başlıklı sayfama 27/02/2009 tarihinde _-_AyhaN_-_ Rumuzlu dostun yazdığı altın çerçeveye layık değerdeki yorumlarıdır.

Dostumuzun altın çerçeveye layık mesajlarının devamı;

Bunca güzellikleri dağıttığınız, bunca güzellikleri ardında bıraktığınız, ardınızda bıraktıklarınızın insanlara örnek teşkili, şahsiyetinizin, kişiliğinizin, güzelliği, bütün bunlara ve bir kez daha aramızda olmanız adına size teşekkür ederim.
İnsan gibi insanların zamanımızda zor bulunduğunu biliyorum, biliyoruz,bu yüzden açıkça belirtmek isterim ki ben kendimi bu açıdan çok şanslı buluyorum...
İnsanların gıpta ile baktığı imrendiği, örnek aldığı şahsiyetler kişilikler çok az. Sizi tanıdığım için gayet şanslıyım ve mutluyum...
Hayatınızda başarıların devamını temenni ediyorum. Sevgilerim ile...
16.04.2009 (nur taneleri grubu)

Yürekdeki babalık başkadır bence. Ben derim ki o hep baba kalsın... Küçüklüğümüzde, geçliğimizde orta yaşlılığımızda ve sonraki dönemlerde başımız nezaman sıkışsa, dara gelse, baba demez miyiz? Ebette deriz.. Hem maddi hem de manevi anlamda tabiki dedik.. Demedik diyen yalan der bence.. Üstadımızın yüreğindeki sevgi okadar babaki, herkeze ulaşıyor bıkmadan usanmadan, hiç dinmeden. Bence hep baba kalsın. Resmini eğerki gördüyseniz adı üzerinde bir babacanlık var zaten doğasında.
Şahsen ben nezaman kafam karışık olsa kadir babanın yazılarından şiirlerinden yada hayatındaki yaşamış olduğu anılarından okuduğum zaman kafamdaki karışıklık sona eriyor. Biliyorum ki samimi ve içden kalpten gelenler.
Umarım diğer değerli dostlar beni yanlış anlamazlar. Kendisinin yazılarına yayınladıklarınada uzun uzun yazmayı ihtiyaç hissediyorum. Ve yazıyorum.
Apaçık sevginin, babalığın bir çekimi olması gerek.. Yazdıkça içimde yazılması gereken çok şey olduğunu anlıyorum, yazmaya devam diyorum. Baba kelimesinin manası bende çok derin sanırım. Ben yine de baba demeye devam edeceğim sevgiler ve saygılarım ile...
Esen kalınız..
12.05.2009 (Nur Taneleri Grubu)


DOST KALEMLERDEN İNCİLER

Bu çerçeve o kadar değerliki, çünkü sizi anlatıyor içindeki yazı, yazanada yazdıranada selam olsun. Tebrikler hocam.
Sev dedi gözlerin

Sevgi ve dostluklarınız daim olsun. Saygılar yazan yazdıran değerli insanlara.
Nurhayat Nalçacı

Şu alemde baki kaln bir hoş seda değil mi?
Yar yar diye can-ı canan yolunana canalar feda değil mi?
Yüreklere selam olsun
Saygı ve muhabbetle
Bilal Özcan

Ayhan Beyin yazdıklarına katılıyorum. İnsanlar ardında bıraktığı izlerle anılırlar Ne mutlu size kişiler üzerinde böylesine güzel intiba bırakmışsınız...
Saygılarımla
Nur Uygun

Sevginiz Ayhan Beyin yüreğine oradan da kelimelerle sayfanıza yansımış. Kutlarım.
Mücella Pakdemir

Dostun dosta sevgisi, hitabı ne hoş... Ve sizinde bu güzel duyguları altın çerçevelerle süslemiş olmanız ne incelik... Nazikâne davranışınız için sizi kutlarım üstadım... Saygılar.
Gül Erdensoy


Defterim