Duygular bazen anlatılamaz
Yaşamak gerekir
(06.08.2012)


Canım kadar sevdiğim Gülcan Kızımın amansız hastalığının tedavisi için ABD'ye gitmeden önce bana yazdığı altın çerçevelerin yetersiz kaldığı mesajıdır.

Gülcan Kızım'ın sevgi pınarını taşıran mesajlarının devamı aşağıdadır.


***
Konu: Babacıımm...
Nasılsınız? Ben de sizin için hep dua ediyorum. Allah başımızdan eksik etmesin sizi. Hep benim de babam olsaydı demiştim ama hiç isyan etmedim. O yüzden Allah bana da bir baba nasip etti. En büyük ödülü verdi.
Kızınız güçlü ve umut dolu... Ben babama çekmişim, babamın sevgi dolu yüreği bana da geçmiş.
Babacım, iyi ki bilgisayar öğrenmeye başlamışım. Bunun için şimdi özellikle çok seviniyorum. Bu gün yapabilirim diye bir cesaret geldi ve "Nete girebilirmiyim?" dedim hemşireye. Az sonra bir baktım laptop geldi. Tabi yardım aldım, ben çok çok acemiyim çünkü.
Benim için yaptıklarınızı gördüm grupta... Nasıl teşekkür etsem az inanın... Kimsenin babası benim babam gibi değil... Benim babacım bir tanedir. Canımsınız benim. Emeklerinizi nasıl ödeyeceğim bilemiyorum.bunun için şimdilik tek yapabileceğim iyileşip gelmek, bunu biliyorum ve ben elimden gelenin en fazlasını yapmaya çalışıyorum...
Buraya gelmeden önce yüzünü bile görmedim kızım demiştiniz... Umarım bu acemi kızınız başarır, size bir sürpriz yapar... Eğer becerebilirsem göndereceğim resim 3 ay öncesine ait. Ben kafkas oynuyordum sonra hastalanınca devam edmedim. Yalnız resim yırtık pırtık. Üstüne arkadaşlarım bakarken çorba döktüler kaza ile... Ben de kötü olan yerleri kesmiştim.
Babacım ellerinizden öpüyorum. Şimdi ağrılarım için iğne yapmaya geldiler. Ben bu laptop işini çok sevdim. Yine yazacağım...
Geveze kızınız:) (07.06.2005)

***
Kadir Babacım, uçuş saatini bekliyorum. Dualarınızı yüreğimde hissediyorum. Her şey için sağ olun. Kendinize çok ama çok iyi bakın lütfen. Allah’ın izniyle iyileşeceğim inşallah. Ellerinizden öpüyorum, kızınız. Sevgiler… (11.06.2005)

***
Babacım, nasılsınız? Bu gün hastaneye yattım. Tetkikler başladı. Burada öğlen olmadı henüz. Ellerinizden öpüyorum, kızınız. (08.06.2005)

***
Sağlık hiç eksik olmasın, yüzünüz hep gülsün.:)
Canım, biricik babacım, ellerinizden öpüyorum. Umutlarımı gönderiyorum yanınıza ki hep güçlü kalsınlar yanınızda. Herkese kucak dolusu sevgiler. Kızınız. (09.06.2005)

***
Babacım bugün kendimi çok iyi hissediyorum. Ama bu kadar yazabildim. Sizi çok seviyorum. Ellerinizden öpüyorum. Kızınız. (16.06.2005)Defterim