Duygular bazen anlatılamaz
Yaşamak gerekir
(01/12/2007)


AŞAĞIDAKİ YAZIŞMALARA YORUM OLARAK YAZILMIŞTIR;

Bu güzelliği siz dostlarla paylaşmak istedim.

Megauye 18/2/2003-00:17 PM
Konu: ' Gülümmmm '
Şu mesaja Yanıt: Nasılmış benim tatlı kızım?


ecemm06 18/2/2003-01:08 AM
Konu: ' Ynt::(((((((('

babacığım ben size küstümmmmm:((((benden başka kızınızda var buna çok üzüldüm ama ben nilüferi sevmiyorummmmm. size benden başka kimse baba diyemez sizin tek kızınız benim başkası olamaz.


Megauye 19/2/2003-10:35 AM
Konu: ' Ynt::((((((((-DEVAM '
Şu mesaja Yanıt: Çoook üzülüyorummm. Daha fazla üstüme gelirsen hafta sonu Ankara'ya gelir önce hafifçe, acıtmadan (kıyamam ki! ! !) kulağından çekerim. Sonra yanağına bir öpücük kondurur, sonra da sana sarılırım. Yapar mı yaparım bak. Bu kış kıyamette beni kızdırma. Yollarda da kalabilir bu ihtiyar...


ecemm06 19/2/2003-03:17 PM
Konu: ' Ynt::((((((((-DEVAM '

hayır ama babacığım ben çok üzüldüm ona okadar güzel sevgi sözcükleri yazmışsınız ki kıskandım sizde haklısınız ama baba demek sizi gururlandırıyor. benden başka kimse size babacığım demiyor zannediyordum. canınız sağolsun sizin benim için çok sevdiğim birbabamsınız. ben çok kıskanç bir insanım sadece sizi belkide paylaşmak istemediğimden dolayı bunları yazmış olabilirim. kusura bakmayın özür diliyorumFrom: Nilüfer
Sent: Thursday, February 27, 2003 1:42 PM
Subject: Ynt:Re: SENİ KISKANIYORUM DİĞER KIZLARINDAN

GENELDE KENDİMDE YAZIYORUM.

SİZE AİT ŞİİR VEYA BAŞKA ŞAİRLERİN ŞİİRLERİNİ OKUMAK BENİ MEMNUN EDER. BİR DE BU ŞİİRİ SİZ BANA YOLLUYORSANIZ O BENİ DAHA DA ÇOK MEMNUN EDER. SİZİ SEVİYOR VE DE KISKANIYORUM.

ELLERİNİZDEN ÖPERİM...Message: 4
Name: ÖZ KIZINIZ
Date: Tue Mar 2 09:01:52 2004
Comments: MERHABA BABACIM SİTEN SENİN KALBİN GİBİ SEVGİYLE DOLU. BU SİTEDE BİR ÇOK İNSANIN BULAMADIĞI KADAR SEVGİ DOLDURMUŞSUNU BABACIM. İÇİNİZE SIĞMAYAN SEVGİYİ SİTENİZE YANSITMIŞ VE TÜM İNSANLARLA BUNU PAYLAŞMAK GÜZEL BİR DUYGUDUR.KALBİNİZE SIĞMAYAN BU SEVGİYİ BENİMLE VE DİĞER ABİLE RİMLE ABLALARIMLA KARDEŞLERİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜREDERİM BABACIM. BURADAN MURAT ABİMİN ASKERLİĞİNİN EN KISA ZAMANDA BİTMESİ VE KENDİ HAYATINI MUTLU SİZİN GİBİ SEVGİ DOLU BİR YUVA KURMASINI ÜMİT EDERİM.


Name: Arzu Date: Fri Dec 12 17:55:32 2003
Comments: babacığım ben yine kıskançlık krizine girdim doğum günü olan sayfanızda beni arzu diye yazmışsınız ama ebru isimli bayana ise kızım ben kabul etmiyorum bunu. sadece sizin kızınız benim başkasını biliyorsunuz ki kabullenemiyorum çok üzüldüm:((((


SMS mesajı
Canım babacım, bütün umutların bittiği yerde geleceğin günü bekliyorum. Hani olur ya, belki gelir diyorum. Umutsuzca umut ediyorum. Belki de ilk defa babam gelecek umuduyla bekliyorum babacım. Sizi çok seviyorum. Sevgi Pınarındaki kızlarını kıskanıyorum. Babamı paylaşmaktan, kaybetmekten korkuyorum. O güzel ellerinizden öpüyorum. Hayırlı cumalar babacım.
Pakize


SMS mesajı
Canım babacım benim, altın kalpli babacım, kanatsız bir melek gibisin. Senin buğulu sesin beni çok duygulandırdı. Siz anlatırken rahmetli eşimin çektiği acıları yaşadım. Şu an ağlıyorum. Ne olur üzülme. Kıyamam sana babacım. O değerli ellerinden öpüyorum. Bütün kızlarının kalbinde birer tahtının olduğunu unutma babacım.
PakizeDOST KALEMLERDEN İNCİLER;

Sevgili abiciğim sevgi dolu yüreğinizle ne mutlu size
Sevenleriniz ve sevdiklerinizle beraber hep mutlu olun.
Sizi seven kardeşiniz
Ayşe

eee insanin bu kadar kizi seveni sevileni olursa böyle harika duygularda cikar...
kaleminiz kutlu olsun Kadir abi... saygilar
Fatma Çağlayan

bilmezlermi bu yürek ne canlar taşır...
bilmezlermi taşınan canlarda karşılıklı sevgiler yaşar...
bu son msj çok hoşuma gitti babam..
diğer kızlarınız gibi bende hürmetle ellerinizden öpüyorum.. tüm dilekleriniz için duacınızım...
saygılar... azime gürlek..

kadir babacım bütün kız evlatlarına sevgiler gönderiyorum amaaaa, en hakiki kızın beniiimmm......
Figen


Defterim